פרקטיקום בגישור גירושין

ברוכים הבאים לקורס פרקטיקום בגישור גירושין
של המגשר נדב נישרי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

בית הספר לגישור נדב נישרי מציע את קורס פרקטיקום בגישור גירושין המקיף ביותר שקיים היום בתחום גישור הגירושין. קורס פרקטיקום בגישור גירושין מעניק לסטודנטים כלים מעשיים והבנה מעמיקה בתהליכים העוברים על המשפחה בגירושין. במהלך הקורס ילמדו הסטודנטים שיטות עבודה וגישות שונות שיעזרו להם לנווט את תהליך הגישור אל קרקע בטוחה לטובת כל בני המשפחה וליצירת שותפות חדשה בין ההורים גם אחרי שהסכם הגירושין יקבל תוקף רשמי.

את הקורס מעביר המגשר נדב נישרי מחבר הספרים “להתגרש בשלום” ו-“שותפות חדשה”, אשר חושף את הסטודנטים לשיטת העבודה שנולדה כתוצאה מניסיון שנצבר במאות גישורים מוצלחים בהם גישר בעשור האחרון. הגישה של נישרי רואה בתהליך הגישור בגירושין, הזדמנות לצמיחה מתוך המשבר וליצירת מציאות טובה יותר עבור כל בני המשפחה. משכך פועל נישרי לאורך כל התהליך בגישה חיובית ודואג להעצים את שני ההורים שבחדר ולתת להם כלים לתקשורת טובה יותר. כלים שמועברים בהמשך גם לילדים ומספקים להם יציבות וביטחון. הבסיס שנבנה במהלך הגישור וההסכמות אליהן מגיעים בני הזוג לאורך התהליך, מאפשרים הגעה נעימה ובטוחה להסכמות בכל הנושאים שעל הפרק. סגנונו האישי של נישרי וניסיונו הרב, הובילו ליצירת דרך פעולה חדשנית המכוונת לשימוש במשבר הגירושין, כמנוף ליצירת מערכת יחסים חדשה ומשופרת בין ההורים גם אחרי הגירושין.

קורס פרקטיקום בגישור גירושין מאפשר לכם לקבל את כל הידע והניסיון המעשי הדרוש לעבודה בגישור גירושין

קורס פרקטיקום בגישור גירושין מיועד לבוגרי קורס גישור בסיסי (גם כאלו שלא למדו אצלנו), לבוגרי קורס פרקטיקום בתביעות קטנות ולבוגרי תואר שני ביישוב סכסוכים, המעוניינים לעסוק באופן מעשי ומקצועי בגישור גירושין.

במהלך הקורס, ינתח נישרי יחד עם הלומדים בכיתה תיקי גישור אמיתיים, מתוך ניסיונו הרב בתהליכי גישור. בנוסף ישולבו תרגילי העשרה וסימולציות להפנמת התאוריה והפרקטיקה. במסגרת הקורס יוקרן גישור גירושין אמיתי בו גישר נדב נישרי (הגישור צולם בהסכמת בני הזוג).

הקורס הוא הקורס המעשי והמקיף ביותר בישראל למגשרי גירושין. במסגרת הקורס יכנס כל מגשר הלומד בקורס לשני גישורי אמת בהם הוא יגשר באופן פעיל ביחד עם נדב נישרי.

במהלך הפרקטיקום יתקיימו מפגשים של המגשרים הלומדים בקורס לצורך דיון בדילמות שיעלו בגישורים ולצורך שיתוף הדדי בחוויות של כל מגשר מהגישורים שגישר. בצורה זו יוכלו המגשרים לקבל שיקוף על הגישורים שביצעו וללמוד מניסיון אחרים בו זמנית.

אז לכל מי שמחפש לעסוק בתחום גישור הגירושין ומעוניין להיכנס אליו כשהוא מצויד בכל הכלים המקצועיים ההכרחיים על מנת להפוך למגשר המקצועי והטוב ביותר ולקבל אפשרות לשבת בחדר הגישור כחלק מהפרקטיקום – קורס גישור גירושין של בית הספר לגישור נדב נישרי הוא המקום בשבילו.

לפרטים נוספים ולהרשמה מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

הקורס יתקיים בימי שלישי החל מה- 14.6.22 בין השעות 16:00 ל- 19:00

אורך הקורס – 100 שעות אקדמאיות + סימולציות

המתפרשות על פני 25 מפגשים שבועיים.

הלימודים יתקיימו ברחוב רש”י 6 בתל אביב.

בסיום החלק העיוני של הקורס יוכלו אלו שיסיימו את הקורס בהצלחה, להיכנס לגישורי גירושין אמיתיים להתנסות מעשית יחד עם נדב או אחת המגשרות שבצוות המגשרים שלו.

בוגרים ממליצים

פרקטיקום בגישור גירושין –שאלות ותשובות

ש: למה כדאי לי להירשם לקורס פרקטיקום בגישור גירושין?

ת: אם את/ה רואה את הייעוד שלך כמגשר/ת בין זוגות אז זהו הקורס המקיף והמעשי ביותר שתוכלו לקבל כיום. העיסוק בגישור גירושין מצריך הבנה מקיפה וניסיון עשיר כדי להתמודד עם המורכבות שבחדר הגישור כשמשפחה נמצאת במשבר. הפחד והחשש בו נמצאים בני זוג בהליכי גירושין, מצריך דמות מקצועית היודעת את עבודתה באופן הטוב ביותר. את כל אלו ועוד תוכלו לקבל בקורס הפרקטיקום בגישור הגירושין של נדב נישרי.

ש: כמה תלמידים יהיו בכיתה?

ת: הקורס מיועד לעד 14 משתתפים.

ש: מהם תנאי הקבלה לקורס?

ת: הקורס מיועד לבוגרי קורס גישור בסיסי (גם כאלו שלא עברו את קורס הגישור הבסיסי אצל נדב נישרי). 

ש: מהו אורך הקורס?

ת: הקורס מתפרש על פני 100 שעות אקדמאיות (25 מפגשים שבועיים)

 ש: האם מקבלים תעודה?

ת: כן. בסיום הקורס יקבל כל בוגר תעודה המעידה שסיים בהצלחה קורס פרקטיקום בגישור גירושין מורחב (100 שעות אקדמאיות) מטעם בית הספר לגישור נדב נישרי. מגשרים שיסיימו גם את השלב המעשי יקבלו תעודה נוספת המעידה על סיום החלק המעשי של הקורס.

 ש: מתי נפתח הקורס הקרוב?

ת: הקורס הקרוב ייפתח ביום שלישי ה- 14.6.22

ש: באילו ימים ושעות מתקיים הקורס?

ת: הקורס יתקיים ביום שלישי מהשעה 16:00 ועד 19:00.

ש: היכן יתקיים הקורס?

ת: הקורס יתקיים ברחוב רש”י 6 בתל אביב.

ש: כמה עולה הקורס?

ת: עלות החלק העיוני של הפרקטיקום בגישור גירושין הינה 8,000 ש”ח. 

מסיימי החלק הראשון של הקורס בהצלחה יוכלו להיכנס להתנסות בגישורי אמת כמגשרים בפועל תחת הדרכתו ובליווי צמוד של נדב נישרי בעלות של 2,000 ש”ח נוספים.

ש: איך ניתן לשלם את שכר הלימוד?

ת: ניתן לשלם את שכר הלימוד בעד 10 תשלומים בצ’קים או באשראי (קרדיט). 

ש: האם כל מי שלומד בקורס יוכל להיכנס לחדר הגישור בסיום החלק העיוני?

ת: הכניסה לחדר הגישור בגירושין כרוכה בידע מעשי רב וביכולות אישיות מסוימות שאינן קיימות אצל כל אחד. על כן רק אלו שיסיימו את החלק העיוני של הקורס בהצלחה ויימצאו מתאימים על ידי המרצה, יורשו להיכנס לחדר הגישור ולהתנסות בגישורי אמת.

ש: כמה גישורים עושים בפרקטיקום?

ת: כל אחד מהלומדים בקורס שיימצא מתאים לשלב המעשי בפרקטיקום, יגשר בעצמו (גישור בזוג) בשני גישורים אמיתיים. 

ש: האם התיקים המגושרים בפרקטיקום יכולים להיחשב למניין התיקים הדרושים להיכנס לרשימת המגשרים בבית המשפט?

ת: כן. בוגרי הפרקטיקום יוכלו להציג את פסק הדין שניתן בתיק בו הם גישרו בפני יחידת הגישור במשרד המשפטים בבואם להיכנס לרשימת המגשרים (לכשתיפתח הרשימה).

 ש: מי יהיו המגושרים בפרקטיקום?

ת: המגושרים בחדר הגישור יהיו זוגות שפונים לנדב בבקשה שיגשר ביניהם ונתנו את הסכמתם לכניסה של מתלמדים לחדר. 

לפרטים נוספים ולהרשמה מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השאר תגובה

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

עקבו אחרינו בפייסבוק

מאמרים אחרונים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי