קורס גישור מקוון

קורס גישור מקוון

במסגרת מיזם גישור לציבור שלנו, החלטנו להעביר את קורס הגישור הבסיסי המוכר באופן מקוון. כעת תוכלו לרכוש את הידע הנלמד בקורס גישור בסיסי וכפי שהועבר עד כה בבתי הספר המובילים לגישור באופן פיזי. תוכלו לעשות זאת בבית בזמנכם החופשי והכל ללא עלות כספית. עם הטכנולוגיות שקיימות היום, ובמיוחד אחרי תקופת הקורונה ששינתה באופן דרמטי תפיסות ישנות לגבי היכולת לרכוש ידע ולתקשר – כבר לא חייבים להגיע באופן פיזי לכיתה כדי לעבור קורס ולהתמקצע. גם הגישור לא נשאר מאחור. היום ניתן ללמוד מהבית קורס גישור מקוון (יש הקוראים לו קורס גישור און ליין) ולקבל את כל מה שהיה ניתן לקבל בכיתה אמיתית.

קורס גישור מקוון הוא קורס המועבר באמצעות אפליקציות דוגמת זום. הוא מתרחש בכיתה וירטואלית, המנוהלת על ידי המרצה. מבחינת היקף השעות, התכנים או היכולת לשאול שאלות ולנהל דיון – אין בין קורס גישור מקוון לקורס גישור פרונטאלי שום הבדל.

אין ספק שלמפגש פיזי בכיתה לצורך למידה היתרונות שלו, אבל קורס גישור מקוון טומן בחובו לא מעט יתרונות הייחודיים לו. ראשית, הוא מאפשר למידה מהבית, בנוחות מרבית. הוא חוסך לכל משתתף זמן וכסף. איך? משום שאין צורך להוציא את האוטו, לעמוד בפקקים לחפש חניה וכל מה שכרוך בהגעה למקום מסוים. בנוסף הוא מאפשר הן למרצה והן לסטודנטים בקורס לשתף קבצים און ליין, ללמוד ולעבוד עליהם בזמן אמת עם כל הכיתה וללמוד מהעבודה המשותפת. 

 

היתרון הגדול של קורס גישור מקוון

יתרון נוסף ומשמעותי לקורס גישור און ליין הוא שניתן להקליט את השיעורים ולשמור אותם. כך, במידה ומחמיצים שיעור ניתן להשלים אותו במלואו. כך גם ניתן לחזור לשיעורים כדי לרענן את הידע. זהו יתרון גדול שיש לקורס גישור מקוון על פני קורס פרונטאלי משום שלימודי הגישור, ולאחר מכן העבודה בתחום הגישור, כוללים ידע רב מתחומים שונים כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה, תורת המשחקים, ניהול משא ומתן ועוד. לכן יש צורך לחזור שוב ושוב אל החומר הבסיסי על מנת לזכור אותו בצורה מיטבית וליישם אותו בחדר הגישור.

לגבי מעורבות הסטודנטים בשיעור קורס גישור מקוון – יש גם לזה פתרונות מצוינים. בכיתת זום וירטואלית יש צ’ט שמתנהל באופן רציף במהלך השיעור אותו רואים הן הסטודנטים והן המרצה. כמו כן ניתן לשלוח שאלה אישית למרצה במידה ועולה צורך. עוד אפשרות שישנה היא להרים יד וירטואלית ולבקש להשתתף או לשאול שאלה. במידה ויש צורך לנהל דיון יש למרצה אפשרות לפתוח את האודיו והוידאו של כל סטודנט בנפרד על מנת שיתר הסטודנטים יוכלו לראות ולשמוע אותו.

אין ספק שתחום הקורסים המקוונים תופס תאוצה בארץ ובעולם. זה שינוי של הקונספט המוכר והוותיק של ישיבה בכיתה מול מרצה, אבל למזלנו היום אפשר לבחור. יש שיעדיפו מפגש פרונטאלי ויש שיעדיפו קורס גישור בסיסי מקוון. למזלנו יש היום מגוון של אפשרויות, הן פרונטליות והן מקוונות לרכוש ידע.      

כל השיעורים של הקורס נמצאים בעמוד הקורס באתר שלנו

השאר תגובה

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

עקבו אחרינו בפייסבוק

מאמרים אחרונים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי