קורס גישור בקניין רוחני

קורס גישור בקניין רוחני מכשיר מגשרים לעסוק בתחום החשוב של זכויותיו של אדם ביצירה אותה יצר כגון: המצאות, צילומים, ציורים, סרטים, ספרים, מוזיקה, תוכנות מחשב, יצירות אמנות וכו’. על אף החוקים הקיימים ומסדירים את תחום דיני הקניין, כאשר מתגלעת מחלוקת סביב קניין רוחני, מתקשים הצדדים להגיע להסכמות ביניהם. כל אחד מהצדדים נוטה לראות את המחלוקות מנקודת המבט האישית שלו ומתקשה להבין את גישתו ופעולותיו של הצד השני. בעבור מקרים מסוג זה בהם טרם פרוץ המחלוקת התקיימה מערכת יחסים כזו או אחרת בין הצדדים, נועד הליך הגישור בקניין רוחני.

במהלך קורס גישור בקניין רוחני אנו מלמדים את המגשרים הלומדים אצלנו להתמודד עם האתגרים הייחודיים לסכסוכים בקניין רוחני ומלמדים אותם כיצד להביא את הצדדים להגיע להסכמות יצירתיות שיאפשרו לשניהם לצאת מורווחים מהתהליך ואף לקבל בסופו של דבר יותר מאשר ציפו בתחילת הדרך.

תחום הגישור בקניין הרוחני הופך בשנים האחרונות להליך יותר ויותר פופולרי בעולם, כאשר מתגלעות מחלוקות בסוגיות של קניין רוחני. הסיבות לכך הן שהליך הגישור בקניין רוחני מאפשר יצירתיות בהשגת הפתרון ומכך שהוא מאפשר את המשך קיומה של מערכת היחסים (חשוב בעיקר בתחומים בהם יש קהילה קטנה העוסקת בתחום) ואף מונע את החמרת הלהבות במקרה הצורך.

קורס הגישור בקניין רוחני שלנו נמצא כעת בשלבי בנייה סופיים והמידע לגביו יעלה בקרוב לאתר. אם אתם רוצים להיות הראשונים לקבל את המידע על הקורס אנא מלאו את פרטיכם ואנו נעדכן אתכם בהקדם.

השאר תגובה

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

עקבו אחרינו בפייסבוק

מאמרים אחרונים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי