קורס גישור בסכסוכי עבודה

בית הספר לגישור נדב נישרי מציע קורס גישור בסכסוכי עבודה, שהם מהסכסוכים השכיחים ביותר במקומותינו. קורס זה מעניק סל מקיף של כלים תאורטיים ומעשיים למגשרים שמעוניינים להיכנס לתחום המרתק של סכסוכי עבודה ולעסוק בו באופן מעשי ומקצועי.

סכסוכי עבודה משלבים בתוכם היבטים משפטיים ועובדתיים יחד עם תחושת פגיעות רגשית של העובד ולעיתים גם של המעסיק.

על אף קיומם של חוקים ברורים העוסקים בתביעות בדיני עבודה במדינת ישראל, הפתרון המיטבי לפתרון מחלוקות בסכסוכי בעבודה, הוא דווקא בגישור בסכסוכי עבודה. במהלך הגישור ניתנות לצדדים הזכות וחופש לפעול ביצירתיות ובהתאם לסולם הערכים ולצרכים הסובייקטיביים שלהם.

גישור בסכסוכי עבודה מאפשר טיפול מקיף וכולל בכל הסוגיות הקיימות על שולחן הדיונים. במהלך הגישור בסכסוכי עבודה אנו עוסקים בין היתר: בשאלות מעשיות ומשפטיות הקשורות לסכסוך בעבודה, לגורמים שהובילו ליצירת הסכסוך, בהשלכות הרגשיות והמעשיות שנגרמו לצדדים ובמציאת פתרונות יצירתיים שיאפשרו לשני הצדדים לסיים את המחלוקות בתחושת כבוד וצדק. בכל האלמנטים הללו נוגע קורס גישור עבודה של בית הספר לגישור נדב נישרי.

תחום הגישור בסכסוכי עבודה הולך והופך בשנים האחרונות להליך יותר ויותר פופולרי בישראל ובעולם. הסיבות לכך הן שהליך הגישור בסכסוכי עבודה מאפשר מציאת פתרונות יצירתיים, מהירים וזולים באופן יחסי בהשגת הפתרון ומכך שהוא מאפשר את המשך קיומה של מערכת היחסים (חשוב בעיקר בתחומים בהם יש קהילה קטנה העוסקת בתחום) ואף מונע את החמרת הלהבות במקרה הצורך.

קורס גישור בסכסוכי עבודה של בית הספר לגישור נדב נישרי מעניק לסטודנטים את הידע המקיף ביותר על שלל ההיבטים הדרושים למגשר בסכסוכי עבודה ומוציא אותם לדרך המקצועית שלהם כשברשותם כל הכלים שיעזרו להם להפוך למגשרים הטובים ביותר בתחום זה. 

הקורס נמצא בשלבי בנייה סופיים יחד עם אנשי אקדמיה בכירים המתמחים בתחום. מידע מלא ומקיף יעלה לאתר בשבועות הקרובים.

לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה לקורס גישור בסכסוכי עבודה ניתן להשאיר פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

השאר תגובה

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

עקבו אחרינו בפייסבוק

מאמרים אחרונים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי