אודות

בית הספר לגישור נדב נישרי, הוקם על ידי קבוצה של אנשים שמאמינים שמקצוע הגישור שנמצא בצמיחה אדירה בישראל ובעולם חייב לגייס אליו את האנשים הטובים ביותר, להעניק להם את סט הכלים הטוב, המקיף, המעשי והמקצועי ביותר ויפתח עבורם את השער לעבודה בתחום.


את החזון הזה מוביל המגשר נדב נישרי, בעל ניסיון עשיר בתחום גישור הגירושין ומחבר הספרים “להתגרש בשלום- המדריך לגישור גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו- “שותפות חדשה” (הוצאת כנרת זמורה-דביר), מומחה בגישור בגירושין ובליווי זוגות מתגרשים בהליכי גירושין מורכבים וביצירת הסכמי גירושין בהסכמה.


על פי חזון זה בנו אנשי המקצוע של בית הספר לגישור את הקורסים המקיפים ביותר שיש היום בשוק לימוד הגישור שמטרתם לתת לכל מגשר או מגשרת עתידיים את ידע מעשי קריטי והתנסות מעשית. זאת על מנת לייצר מגשרות ומגשרים שיוכלו להפוך את הגישור למקצוע ולהיכנס בסיום הקורס אל חדר הגישור כשהם מצוידים בשלל כלים וטכניקות שיסייעו להם לסיים כל מחלוקת, בכל תחום שהוא, בהסכם.


בית הספר לגישור מציע הן את הקורס הבסיסי שמשמש שער הכניסה למקצוע הגישור, והן קורסי פרקטיקום במגוון תחומים כמו גירושין, סכסוכי עבודה, סכסוכים עסקיים ועוד.


אז למי שמחפש מקצוע שעושה טוב, שנוגע בבני אדם ושאפשר להתפרנס ממנו לאורך שנים – בית הספר לגישור נדב נישרי הוא המקום המקצועי ביותר להתחיל בו את הדרך לקריירה מצליחה בתחום הגישור.

השאר תגובה

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

עקבו אחרינו בפייסבוק

מאמרים אחרונים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי