נדב נישרי

נדב נישרי הינו מגשר מומחה בגישור גירושין ומנהל בית הספר לגישור. מחבר הספרים “להתגרש בשלום- המדריך לגישור גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו”שותפות חדשה – לחיות בשלום לפני, במהלך ואחרי הגירושין” (הוצאת זמורה ביתן)”.

בעל תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן), ותואר ראשון במשפטים (הקריה האקדמית אונו).

במקביל ללימודיו לתואר ראשון במשפטים, החל נדב לבסס את תפישת עולמו הגישורית והגדיר לעצמו למטרה לעסוק ולהתמחות בגישור ולהשתמש בכלים גישוריים, על מנת ולקרב בין אנשים בדרכי שלום והידברות פתוחה וכנה.

במהלך שנות הלימודים לתואר ובשנות ההתמחות, התמחה נדב בשיטת הגישור הטרנספורמטיבי (הגישור התהליכי), גישור גירושין הרואה בסכסוך הזדמנות לשיפור מערכת היחסים ולבניית תשתית לשיתופי פעולה פוריים בין הצדדים גם בעתיד. מאז שסיים את התמחותו בגישור והחל לפעול כמגשר, הביא לסגירת מאות הסכמי גישור בהסכמה לסיומם המוצלח של סכסוכים רבים בתחומי המשפחה והעסקים.

מעבר להיותו מגשר, מרצה נדב בנושאי גישור כללי וגישור גירושין ומדריך פרקטיקום (התנסות מעשית) בגישור גירושין. בין היתר מעביר נדב נישרי קורסים והכשרות גישור מקיפים ומקצועיים במסגרת בית הספר לגישור שהקים.

בקורסים השונים אותם יצר נדב עם אנשי המקצוע של בית הספר לגישור הוא ראה לנגד עיניו את העלאת הסטנדרט הלימודי ובתוך כך לכלול בו גם עבודה מעשית והתמחות, מתוך תפיסה לפיה תחום הגישור זקוק לאנשי מקצוע שקיבלו סל רחב של כלים מקצועיים ותאורטיים שיאפשרו להם לעבוד בתחום, להעלות את המודעות הציבורית אליו ואת יוקרתו. תחום הגישור נמצא בנסיקה מתמדת וככל שיותר אנשים נחשפים אליו, כך יורדות כמות התביעות בבתי המשפט ועל כן מאמין נדב כי כל סטודנט וסטודנטית שיעברו את הקורסים המקצועיים של בית הספר ייצאו אל השוק כשהם מצוידים בכל הידע והכלים הנדרשים על מנת להפוך את הגישור למקצוע ולמקור פרנסה מכובד. 

נדב נישרי – פעילות ציבורית במסגרת גישור לציבור

בתחילת שנת 2020 הקים נישרי עם שותפים נוספים מבית הספר לגישור את תנועת “גישור לציבור” שהציבה לעצמה כיעד ערכי וחברתי ללמד מיליון ישראליות וישראלים את קורס הגישור הבסיסי בתוך עשר שנים. מתוך אמונה כי ככל שיותר אנשים בישראל ייחשפו לכלים שמעניק הגישור כך יתנהל כאן שיח בריא, מכבד ומכיל יותר, החליט צוות בית הספר לגישור להעניק את הקורס בחינם. כך למעשה ניתנת אפשרות לכל אדם שלמד את קורס הגישור הבסיסי לחזור ליישוב או לקהילה שלו וללמד את הכלים הגישוריים שם בשיטת “תעביר את זה הלאה”. 

לפרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

השאר תגובה

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

עקבו אחרינו בפייסבוק

מאמרים אחרונים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי