לימודי גישור

לימודי גישור בבית הספר לגישור נדב נישרי

הדרך בה לימודי גישור מועברים, הניסיון של המרצים, מספר השעות שמוקדשות לכל סוגיה, האפשרות להתנסות מעשית שמציע קורס הגישור ועוד שלל פרמטרים יקבעו במידה רבה את המקצועיות שלכם כמגשרים. הידע התיאורטי והמעשי שתקבלו במהלך לימודי הגישור, הוא זה שיאפשר לכם לעבוד בתחום ולהתפרנס ממנו ואת התמיכה המקצועית שתקבלו גם לאחר סיום הלימודים.

בית הספר לגישור נדב נישרי הוקם מתוך תפיסה לפיה הגישור הוא מקצוע ההווה והעתיד. כל הפרמטרים, בישראל ובעולם, מראים שגרף האנשים שבוחרים לפתור סכסוכים בדרך הגישור עולה בהתמדה, משום שמדובר בתהליך שעדיף בכל פרמטר על האלטרנטיבות האחרות: הוא חוסך זמן, כסף, מפחי נפש, נותן לאנשים את האפשרות להגיע בעצמם לפתרון הטוב ביותר עבורם ולא פחות חשוב – דיסקרטי.

אבל כדי שהתחום הנפלא הזה ימשיך להתקדם יש צורך במגשרים טובים ומקצועיים. בשל היעדר הרגולציה בישראל בתחום הגישור, גם לימודי גישור אינם עומדים תמיד בסטנדרט המקצועי המינימאלי הנדרש כדי לתת מענה מקיף לכל הידע הדרוש למגשר מקצועי. פעמים רבות מדובר בקורס חוויתי (יודגש כי אין כל פסול בכך) אך לא כזה שמציע את כל הידע הנדרש לסטודנט המעוניין לסיים את לימודיו ולהרגיש שיש לו את כל הכלים להיכנס לחדר הגישור ולהתחיל לעבוד.

אנחנו בבית הספר לגישור נדב נישרי החלטנו לקחת את תחום הגישור ולהפוך אותו למקצועי ביותר והמקיף ביותר שקיים היום בישראל. אספנו את אנשי המקצוע הטובים ביותר מהאקדמיה ומתחום הגישור וביחד איתם בנינו קורסים במגוון תחומי התמחות כמו קורס גישור גירושין, לימודי גישור ארגוני, לימודי גישור עסקי, לימודי גישור לעורכי דין ועוד. את כל אלו תוכלו למצוא כאן באתר בית הספר.

גישור מקצועי עבורנו זה עסק רציני משום שאנחנו מאמינים שככל שנייצר מגשרות ומגשרים מקצועיים וטובים יותר כך נצליח לחשוף את התחום הנהדר הזה לכמה שיותר אנשים, להפוך אותו לאלטרנטיבה הראשונה של כל אדם שנקלע לסכסוך ולהעלות את קרנו של המקצוע. אין זמן מתאים מזה להיכנס לתחום הגישור – ואנחנו מזמינים אתכם/ן לבוא לעשות את זה איתנו

לפרטים נוספים ולהרשמה מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השאר תגובה

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

עקבו אחרינו בפייסבוק

מאמרים אחרונים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי