כמה מרוויח מגשר

כמה מרוויח מגשר?

כמה מרוויח מגשר? הגישור הוא מקצוע מאוד מספק, שעושה טוב לאנשים, מביא אותם למצוא פתרונות לסכסוכים אליהם אליו נקלעו, להתגרש בצורה הבריאה והטובה ביותר, לפתור סכסוכים עסקיים, לסיים סכסוכי שכנים – אבל עם סיפוק לא קונים במכולת.

אז כמה מרוויח מגשר? התעריף הציבורי עבור שעת גישור היא 400 ₪ + מע”מ לכל אחד מהצדדים המגושרים. כלומר, לכל הפחות על פי התעריף הציבורי מרוויח המגשר 800 ₪ + מע”מ לשעה ובמקרה שיש יותר משני צדדים מסוכסכים, כמו למשל בסכסוכים עסקיים מרובי צדדים או בסכסוכי שכנים – השכר עולה בהתאם לכמות הצדדים הפונים לגישור.

מה מרוויח מגשר בשוק הפרטי? זה כבר עניין של תמחור עצמי, כל אחד בהתאם למוניטין שצבר, לניסיון, להצלחות בתיקים בהם גישר. ישנם מגשרים שבוחרים לרדת נמוך יותר מהתעריף הציבורי, זו כמובן זכותם, אבל אנחנו בבית הספר לגישור נדב נישרי מאמינים שגישור זה מקצוע מכובד וכך כל מגשרת ומגשר צריכים להתייחס אליו גם בשאלת התמחור.

גישור הוא מקצוע שדורש יכולות הכלה גבוהות. בחדר הגישור נתקלים לא פעם במקרים רגשיים מורכבים, בסיטואציות קשות, בבני אדם שהגיעו אליו בנקודה הכי מטלטלת בחייהם. המגשר שיושב בחדר צריך להיות אדם שמרוויח היטב ואינו טרוד בענייני פרנסה, הן כדי שתהיה לו היכולת להיות בפוקוס מלא על מה שקורה בתהליך והן כדי שיוכל להגיע אליו בידיים נקיות ולא לערב בו שיקולים זרים רק מתוך מחשבה על הפן הכלכלי האישי שלו.

חשוב לשאול את השאלה כמה מרוויח מגשר כמו שחשוב לשאול אותה בכל תחום עיסוק, ואולי אף יותר. אנחנו מאמינים בתחום הגישור, הן בארץ והן בעולם הוא נמצא בעלייה מתמדת אל מול הליכים משפטיים או אחרים, ולכן מי שיבחר בו, ישקיע בתהליך הלימודים שלו, יתמקצע, יצבור מוניטין ויתמחר את עצמו כראוי – יוכל לשלב בין מקצוע מספק מאוד לבין פרנסה טובה.

לפרטים נוספים ולהרשמה מלאו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השאר תגובה

הוידיאו החודשי

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

להתגרש בשלום

עקבו אחרינו בפייסבוק

מאמרים אחרונים

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא מחויבות מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

× מענה מיידי