הצוות

נדב נישרי

מגשר ומייסד בית הספר

מגשר בעל תואר שני ביישוב סכסוכים (אוניברסיטת בר-אילן), ותואר ראשון במשפטים (הקריה האקדמית אונו).

מחבר הספרים “להתגרש בשלום- המדריך לגישור גירושין” (הוצאת סטימצקי) ו”שותפות חדשה – לחיות בשלום לפני, במהלך ואחרי הגירושין” (הוצאת זמורה ביתן), מומחה בגישור בגירושין ובליווי זוגות מתגרשים בהליכי גירושין מורכבים וביצירת הסכמי גירושין בהסכמה תוך התמודדות עם קשיים רגשיים. מומחה בשיטת הגישור הטרנספורמטיבי. מאז שסיים את התמחותו בגישור גירושין והחל לפעול כמגשר גירושין, הביא לסגירת הסכמי גירושין בהסכמה במאות הליכי גירושין ובגישורים נוספים בתחומי המשפחה והעסקים. בנוסף לגישורים בפועל, נדב גם מרצה לגישור בסיסי, משפחתי ומקצועי ומכשיר ומלווה מגשרים חדשים בתחילת דרכם בגישור.

יורם אלרואי

מגשר וחלוץ הגישור בישראל

יורם אלרואי נחשב לחלוץ הגישור בארץ. הוא מגשר מיומן בעל 30 שנות ניסיון בגישור ובבוררות בנוסף לניסיונו רב השנים ולעיסוקו בעריכת דין בשטחי העסקים והסכסוכים האזרחיים.

מומחיותו של אלרואי משתרעת על שטחים רבים וביניהם מחלוקות בענייני עסקים, חברות ושותפויות, חוזים, בנקאות וניירות-ערך, קניין רוחני, בנייה ומקרקעין, אדריכלות, תאונות וביטוח, סכסוכי עבודה, והוא שימש כמגשר במאות סכסוכים וסייע לצדדים להגיע לתוצאות משביעות רצון שמנעו את הצורך במשפט וחסכו להם סכומי כסף גבוהים ועוגמת נפש.

אלרואי הוא בעל תואר מוסמך למשפטים (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית ותואר מוסמך למשפטים מאוניברסיטת הרווארד בארה”ב. הוא בוגר ארבעה קורסים למשא-ומתן, יישוב סכסוכים וגישור: שלושה באוניברסיטת הרווארד (אחד מהם השתלמות למתקדמים), וקורס למקצוענים במרכז לישוב סכסוכים בוושינגטון.

מזה למעלה מ – 30 שנים אלרואי לימד ומלמד משא ומתן, גישור ויישוב סכסוכים באוניברסיטת תל-אביב, במרכז הבינתחומי בהרצליה ובמכללה למינהל.

אלרואי העביר ומעביר ימי עיון, סדנות והשתלמויות רבים, בין היתר לשופטים, למנהלים במרכז הישראלי לניהול, לפרקליטים בפרקליטות המחוז, לעורכי-דין בלשכת עורכי-הדין, לרואי חשבון בלשכת רואי החשבון ועוד. כן הוא מנחה קורסים לאנשי עסקים, לעורכי-דין ולמגשרים בנושאים של משא ומתן, גישור, התמודדות עם קונפליקטים ויישובם.

אלרואי הוא מחבר הספר: “לא” הוא פתיחה טובה, על מכשולים ומלכודות במשא ומתן ובגישור וכיצד להתגבר עליהם.

הוא פרסם מאמרים שונים בכתבי עת משפטיים ואחרים ובעיתונות על גישור ויישוב סכסוכים וכן חיבר חומר הדרכה בישוב סכסוכים וגישור, אשר שימש ומשמש חומר הוראה בקורסים רבים.

מאמרו “יישוב סכסוכים – אפשר גם אחרת” היה מאמר יסוד (הנלמד עד היום) בדרך להקניית הגישור בישראל.

אלרואי שימש ומשמש כחבר בוועדות שונות, וביניהן הועדה המייעצת למנהל בתי המשפט (“ועדת גדות”) לעניין גישור, בה ולקח חלק מרכזי בגיבושן ובניסוחן של המלצות הוועדה באשר לכישורי מורים לגישור וכישורי מגשרים; הוא היה חבר הועדה לניסוח תקנות הגישור; כיהן כיו”ר ועדת יישוב הסכסוכים והבוררות של לשכת עורכי-הדין; יזם וקידם את מוסד הערעור בבוררות בישראל; שימש במשך שנים רבות כחבר בית הדין הארצי של לשכת עורכי הדין וכיהן כיו”ר הועדה לעניין תיקון כללי האתיקה של לשכת עורכי הדין.

בהקדמה לספרו “לא הוא פתיחה טובה” של יורם אלרואי כתב אהרון ברק נשיא בית המשפט העליון בדימוס את הדברים הבאים:

“משהתחלתי לקרוא בספר, לא יכולתי להפסיק את הקריאה. כמה רבה החכמה השורה בין שורותיו; מה רב הניסיון המונח בין דפיו. …בא אני לברך את המחבר, על פנינה זו שהוא העניק לכולנו; ואת המו”ל שהיטיב להוציאה לאור. מקווה אני כי ספר זה ישפיע לטובה על דרכי ניהול המשא והמתן והגישור בישראל. אנו זקוקים לכך בכל התחומים ובכל הרמות. אין כיורם אלרואי –אבי הגישור בישראל– בהנחת היסודות לתורת משא ומתן וגישור ראויים לנו”.

פרופ' רחל בן ארי

אוניברסיטת בר-אילן

מריאלה יעבץ בוחניק

מגשרת ויועצת ארגונית

מריאלה יעבץ בוחניק- BA בעבודה סוציאלית,MA בפיתוח מערכות ניהול ו-MA בישוב סכסוכים ומו”מ. עובדת סוציאלית,יועצת ארגונית ומגשרת, מובילה תהליכים של ישוב סכסוכים ובניית הסכמות בארגונים וקהילות כ-20 שנה. מנחת קורסי גישור בסיסיים וקורסי פרקטיקום בגישור. בעלת ניסיון רב בבניית שותפויות בין תרבותיות וגישור פנים ארגוני.

מריאלה יעבץ בוחניק- BA בעבודה סוציאלית,MA בפיתוח מערכות ניהול ו-MA בישוב סכסוכים ומו”מ. עובדת סוציאלית,יועצת ארגונית ומגשרת, מובילה תהליכים של ישוב סכסוכים ובניית הסכמות בארגונים וקהילות כ-20 שנה. מנחת קורסי גישור בסיסיים וקורסי פרקטיקום בגישור. בעלת ניסיון רב בבניית שותפויות בין תרבותיות וגישור פנים ארגוני.

זיו אברהמי

מגשרת ועו"ד

עו”ד ומגשרת בעלת תואר ראשון במשפטים, תואר שני במנהל עסקים ותואר שני נוסף בניהול וישוב סכסוכים מאוניברסיטת בר אילן.

זיו מגשרת בעלת ניסיון מעשי של שש שנים בתחום ומשמשת כמתרגלת בקורסי גישור מטעם לשכת עורכי הדין. היא מתמחה בגישור בתחומים פיננסיים ושוק ההון; גישור עסקי ומסחרי; גישור בפירוק שותפות / עסק, גישור בקהילה או מול רשויות, גישור מול ספקים או נותני שירות, גישור בין שכנים, גישור בעבודה וגישור פנים ארגוני.

כמו כן עוסקת זיו בגישור ויעוץ משפטי בתחום המסחר, שוק ההון ופיננסים, קרנות גידור, עסקי-מסחרי, עסקאות, חוזים ומשא ומתן, שיתופי פעולה ושותפויות.

דניאל הרוש

מנכ"ל

דניאל הרוש

דניאל הרוש הוא מנכ”ל בית הספר לגישור נדב נישרי. בעל תואר בתקשורת, כיהן כיו”ר אגודת סטודנטים במכללת כנרת, שימש כדובר מפלגת העבודה והמחנה הציוני, כדובר יו”ר האופוזיציה וכיועץ תקשורת ליו”ר קק”ל. במסגרת עבודתו בכנסת הקים את שדולת “הורות בעידן של קריירה” ומאוחר יותר שימש בתפקיד יו”ר עמותת “כולנו משפחה” שעוסקת באיזון בית-עבודה בישראל.  בשנים האחרונות עבד כעצמאי בתחום ייעוץ תקשורת ואסטרטגיה.

× מענה מיידי